MİSYONUMUZ

Hastalarımızın beklentilerini, anlaşmalı olduğumuz kurum ve kuruluşlarla birlikte, alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla, Türkiye’ye sağlık amacı ile seyahat eden misafirlere, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde kaliteli, etkin bir sağlık hizmeti sunmak.

 

VİZYONUMUZ

İnsan odaklı hizmet anlayışıyla; kaliteli, güvenilir, profesyonel ekip ve uygun fiyat çözümleri ile tercih edilebilir bir model olarak Türkiye’de ve dünyada tanınan bir marka olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Turkish Medlines; Türkiye’nin en kaliteli sağlık turizm servisidir. Firmamızın amacı; müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek ve yaşadıkları sağlık problemleri dolayısıyla Türkiye’yi bizimle tercih etmiş olan misafirlerimize güvenilir, hızlı ve uygun maliyetlerde çözüm önerileri getirmektir.

 

HAKKIMIZDA

 

Turkish Medlines sağlık turizmi merkezi; sağlık turizmi sebebiyle Türkiye’yi tercih eden kişilere güvenilir hızlı ve uygun maliyetlerde çözüm önerileri sunmaktadır. Turkish Medline’ı tercih eden kişilerin havaalanı karşılanması, otel rezervasyonları, tedavi öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçları ekibimiz tarafından organize edilmektedir.

Turkish Medlines; Türkiye’de konusunda en güçlü modern ve teknolojik alt yapıya sahip özel hastane ve kliniklerle anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

Bugün itibariyle; 5 Güzellik Merkezi, 4 Saç Ekim Merkezi, 7 Diş Kliniği ve İmplantoloji Merkezi, 2 Tüp Bebek Merkezi, 3 Hiperbarik Merkezi ve Oksijen Merkezi, 4 Biyoenerji ve Kozmik Merkezi, 1 Görüntüleme ve Tanı Merkezi ve 15 tam donanımlı özel hastane ile anlaşmalıdır. Gelen hastaların karşılanması ve ağırlanması için araç ve otel anlaşmaları mevcuttur.

Ayrıca; tele radyoloji ve tele medicine hizmeti de sunmaktayız.